МУЛЬТИМЕДІЙНА МУЗЕЙНА ПРОГРАМА «НА КРИЛАХ ЛЕСИНИХ ПІСЕНЬ» ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

24 лютого 2021 року до 150-річчя від дня народження Лесі Українки в Сумському обласному краєзнавчому музеї проведено мультимедійну  програму «На крилах Лесиних пісень» для студентів Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім.. Д.С.Бортнянського.

Співробітник музею Валентина Костенко розповіла про життєвий і творчий шлях Лесі Українки та її перебування в Косівщині Сумського повіту у травні 1889 р.

На заході звучали твори Лесі Українки: «Вечірня година», «Давня весна», «Порвалася нескінчена розмова…», монолог Мавки з «Лісової пісні» та уривок з оповідання «Весняні співи», в якому відтворено спогади письменниці про перебування в Косівщині. Студентка Анастасія Біловоленко декламувала твір Лесі Українки «Щастя».