«Розумне літо» в Сумському обласному краєзнавчому музеї

21 червня до Сумського обласного краєзнавчого музею завітали вихованці дитячих садків м. Суми «Ласкавушка» та «Ромашка». В рамках програми «Розумне літо» дошкільнята взяли участь в інтерактивних заняттях «Хата моя, біла хата» та «Ми пізнаємо світ».

Про народні традиції та обряди, пов’язані з етнічним побутом, малеча дізнавалась в інтер’єрі української хати, де представлено усі елементи народної світлиці – піч, покуть, хатнє начиння, одяг, посуд тощо.

В експозиції «Рослинний і тваринний світ Сумщини» маленькі відвідувачі поринули у дивовижний світ розмаїття рідної природи, отримали нові знання про рідкісних тварин краю. Особливо цікавою стала для дітей зустріч із живим жуком-оленем, якого потім було випущено у природному середовищі.