«Рядки, обпалені війною»: день музею до 73-ї річниці вигнання нацистів з території України

27 жовтня в Сумській загальноосвітній школі № 18 відбувся день музею, присвячений 73-й річниці вигнання нацистів з України. Учні школи долучились до перегляду музейної мультимедійної програми «Рядки, обпалені війною» та взяли участь у читанні солдатських листів-трикутників – живої хроніки часів Другої світової війни. Завідуюча відділом музею Ніна Багацька розповіла про бойові подвиги земляків, живим свідченням яких стали невеликі клаптики пожовклого паперу — листи з фронту, адресовані рідним і близьким. Пересувна музейна виставка представила артефакти воєнного часу: зразки військової форми та спорядження, зброю, побутові речі 40-х років минулого століття.