ТРИВАЄ МУЗЕЙНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Традиційно щороку студенти СумДУ проходять практику на базі Сумського обласного краєзнавчого музею. Майбутні історики набувають досвід наукового опрацювання колекцій, всебічно знайомляться з особливостями музейної роботи.

14 липня відбулось лекційне заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності «Історія та археологія» ННІ права СумДУ (керівник практики – кандидат історичних наук, доцент Вадим НЕСТЕРЕНКО).

Разом зі спікером заходу – ученим секретарем Сумського обласного краєзнавчого музею, кандидатом історичних наук Вірою ІВАНОВОЮ – студенти детально розглянули різні аспекти роботи закладу. Зокрема, були обговорені питання формування та зберігання колекції, дослідження пам’яток і зібрань, експозиційного будівництва, культурної комунікації. Головною тезою лекції стала думка про музей як живий суспільний організм, здатний реагувати на виклики часу.