Триває співпраця музею з школою архітектури та дизайну «Creative Mindset»

У рамках співпраці Сумського обласного краєзнавчого музею з школою архітектури та дизайну «Creative Mindset» відбулося виїзне заняття до міст Батурин та Конотоп.

Учні ознайомилися з історією міст-фортець козацької доби. У Батурині відвідали археологічний музей, взяли участь у квесті «Таємниці Цитаделі», оглянули фортифікаційні особливості Батуринської фортеці, зробили її зарисовки з натури; у Конотопі побували у краєзнавчому музеї, де ознайомилися з старими планами міста, його історією та подіями Конотопської битви 1659 р.

Від завідувачки науково-дослідного сектору археології обласного краєзнавчого музею Лариси Білинської діти дізналися про археологічні дослідження в місті, побували на території колишньої Конотопської фортеці, оглянули залишки її укріплень. Попереду детальне вивчення історії краю доби Козаччини та цікава робота над створенням макету Конотопської фортеці.