У музеї — сезон літніх краєзнавчих занять

З початком літніх канікул Сумський обласний краєзнавчий музей широко відкриває двері для вихованців пришкільних оздоровчих таборів. Протягом перших двох тижнів червня тут було проведено 92 екскурсії для 1112 школярів.

Для учнів молодшого шкільного віку музей пропонує цикл краєзнавчих занять «Допитливій малечі про музейні речі», який охоплює низку різноманітних тем: «У світлицю до бабусі», «Обереги рідної оселі», «Збережемо природу для нашого народу», «Де вода – там і життя» та інші.

Учні старших класів долучаються до тематичних екскурсій, бесід національно-патріотичної тематики: «На рушниковому крилі», «Українська вишиванка», «Український вінок – народний оберіг», «Події Української революції 1917-1921 рр. на Сумщині», «Автографи війни», «Революція гідності та АТО: сумський вимір».

На черзі – обслуговування дітей у дитячих оздоровчих таборах: проведення днів музею, експонування пересувних виставок, презентація музейних програм.