«У НІЧ СВЯТУ, У ТИХУ НІЧ…»

6 січня — напередодні свята Різдва Христового за юліанським календарем — до обласного краєзнавчого музею завітали відвідувачі територіального центру соціального обслуговування «Берегиня». В музейній залі, де розгорнута виставка – інсталяція «Різдвяні традиції України: від пращурів до сьогодення», гості долучилися до інтерактивного заходу «У ніч святу, у тиху ніч…»

Наукові співробітники Олена Опанасюк та Валентина Костенко розповіли про звичаї зимових свят, що тривали від Різдва до Водохреща, прадавні традиції Святого вечора, обрядові дійства, пов’язані з приготуванням куті та виготовленням різдвяного символу- Дідуха.

У музеї панувала атмосфера свята, звучали колядки, смакували різдвяна кутя та узвар!