«Хай буде з нами Великоднє диво!»: екскурсія-гра для дітей напередодні Світлого Воскресіння Христового

13 квітня – напередодні Світлого Воскресіння Христового – до Сумського краєзнавчого музею завітали учні НВК № 42 м. Суми, які долучились до тематичної екскурсії-гри «Хай буде з нами Великоднє диво!».

Діти дізнались про історію найбільшого християнського свята, особливості святкування Великодня в Україні та, зокрема, на Сумщині. Разом із співробітником музею Оленою Опанасюк школярі розглянули символіку писанок – неодмінного атрибуту Великодня, та власноруч виготовили писанки-аплікації.

Маленькі відвідувачі оглянули музейну виставку «Великоднє диво», а ще – позмагалися у святковій вікторині та читанні скоромовок.