ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА ЗУСТРІЧ З ПІДОПІЧНИМИ БФ «КАРІТАС» І «БЕРЕГИНІ»

Про старовинні храми Сум і їх фундаторів, про пов’язані з сакральними пам’ятками історичні факти і місцеві перекази говорили 3-го листопада на історико-краєзнавчій зустрічі у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Головним спікером заходу виступила учений секретар Сумського обласного краєзнавчого музею, кандидат історичних наук, дослідниця локальної історії Віра ІВАНОВА.

Аудиторія – люди старшого віку (зокрема й ті, хто переселився до Сум з обстрілюваного прикордоння та інших окупованих ворогом областей), котрими опікуються БФ «Карітас» та Сумський територіальний центр «Берегиня» — активно долучилася до обговорення теми, тож зустріч пройшла у форматі вільного спілкування.