Історична година до 100-річчя формування першого Українського полку ім. Богдана Хмельницького та початку створення Українського національного війська

3 травня в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась історична година, присвячена 100-річчю формування першого Українського полку ім. Богдана Хмельницького та початку створення Українського національного війська.

Учасниками заходу стали студенти Сумського будівельного коледжу. Науковий співробітник музею Влада Панасенко ознайомила студентів із матеріалами виставки «Соборна пам’ять України», розповіла про події початку Української революції 1917-1921 рр. та історію формування першого Українського козацького полку ім. Богдана Хмельницького навесні 1917 р., його структуру й бойовий шлях. Саме цьому формуванню судилося не лише стати першою українською військовою частиною після Лютневої революції, а й відіграти важливу роль у політичних подіях 1917 р., що призвели до народження Української Народної Республіки.