«Чорнобиль – трагедія, подвиг і пам’ять»: у музеї відбулись пам’ятні заходи до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.

22 квітня в Сумському обласному краєзнавчому музеї відкрилась фотодокументальна виставка, присвячена 30-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС. До пам’ятних урочистостей доєднались студенти Сумського будівельного коледжу.

26 квітня 1986 року залишиться в пам`яті людства як день найбільшої техногенної катастрофи за всю історію ядерної енергетики – як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.

Старший науковий співробітник музею Наталія Гетьманська розповіла студентам про причини та наслідки Чорнобильської катастрофи, а також ознайомила їх із матеріалами тематичної виставки, які розповідають, зокрема, про внесок уродженців Сумщини в ліквідацію аварії на ЧАЕС.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA