День музею у дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» до Дня Незалежності України.

11 серпня 2014 р. у дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» відбувся день музею, присвячений 23-й річниці Незалежності України.

Разом з науковим співробітником Сумського обласного краєзнавчого музею Ольгою Цененко діти поринули у козацьке минуле нашого краю: дізнались про життя і побут лицарів України, їх славетні подвиги, здійснені  за часів Української національної революції ХVІІ ст.

Науковий співробітник музею Надія Нєговєлова провела майстер-клас з плетіння українських вінків, принагідно розповівши дітям про давній обряд вінкоплетіння, види вінків, символічне значення вплетених у них трав, квітів і стрічок.

Неодмінним символом вільної України є образ Великого Кобзаря. Під час інтерактивної лекції «Свою Україну любіть…» завідуюча відділом музею Аліна Конотоп звернулась до життєпису Т.Г. Шевченка, творчість якого закликала і продовжує закликати до праці, спрямованої на відродження України. Діти оглянули пересувну виставку «Т.Г. Шевченко і Сумщина».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA