День музею у дитячому оздоровчому таборі «Універ»

Сумський обласний краєзнавчий музей продовжує роботу у дитячих оздоровчих таборах. Цього разу науковці взяли участь у дні музею, влаштованому вихователями оздоровчого табору «Універ». Діти познайомились із матеріальною культурою та побутом слобожан кінця ХІХ — середини ХХ ст., зразками флори і фауни нашого краю, отримали нагоду поспілкуватись із краєзнавцями та отримати відповіді на свої питання. Особливо цікавим для вихованців табору стало знайомство з особливостями шкільного життя юних сумчан 20-х — 30-х років ХХ ст. Під час заняття діти долучились до уроків чистописання з використанням зразків для каліграфії, пера і чорнил, оглянули виставку зошитів і підручників початку-середини ХХ ст.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA