День музею у дитячому оздоровчому таборі «Зоряний» із нагоди 20-річчя Конституції України

22 червня наукові співробітники обласного краєзнавчого музею завітали до дитячого оздоровчого табору «Зоряний» (ДКП «Шляхрембуд»), де провели низку інтерактивних занять, присвячених 20-річчю Конституції України.

Науковці музею звернулись до історії прийняття та характеристики Основного Закону, що регламентує найважливіші сфери суспільного та державного життя, розкриває зміст політичних, економічних, культурних та інших прав людини в Україні. Діти познайомились із основними положеннями Конституції України, дізнались про її соціальне призначення, місце і роль у сучасному українському суспільстві. Увагу вихованців табору було звернуто на статті розділу «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина», які гарантують дітям право на житло, освіту, медичну допомогу та ін.

IMG_8063 IMG_8003 IMG_8004 IMG_8008 IMG_8010 IMG_8011 IMG_8017 IMG_8021 IMG_8027 IMG_8043