День українського козацтва в Сумському обласному краєзнавчому музеї.

До Дня українського козацтва в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулися тематичні заходи «Шляхами козацької слави» та «П.І. Калнишевський – останній кошовий отаман Запорізької Січі».

Учасниками заходів стали відвідувачі Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня», учні спеціальної ЗОШ м. Суми та учні Сумської середньої школи № 3. Про історію свята Покрови Пресвятої Богородиці –  Покровительки українського козацтва –  та його іконографію в образотворчому мистецтві – розповіла музейний співробітник Валентина Костенко.

Багато нового та цікавого учасники заходів дізналися про славетного земляка – останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського. Гості музею познайомились з козацькими піснями і маршами, узяли участь у тематичній вікторині. Співробітник музею Надія Неговєлова ознайомила присутніх з матеріалами виставки «Кошовий отаман П.І. Калнишевський – легендарна постать в українській історії».

IMG_8804 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_8793