Еколого-просвітницька година до Дня лісу в Сумському обласному краєзнавчому музеї

Щорічно 15 вересня природоохоронці, еколого-просвітницькі установи та громадськість відзначають Всесвітній День лісу. Практикою доведено, що ліс має водоохоронне, ґрунтозахисне, вітрозахисне та кліматичне значення. Це чудова лабораторія цілющого повітря. Тому останнім часом захист лісів, догляд за ними та дбайливе господарювання в їх зеленому світі набуває все більшого значення.

В Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась еколого-просвітницька година, присвячена питанню охорони та збереження лісів. Учасниками заходу стали учні Сумської загальноосвітньої школи № 19.

Науковий співробітник музею Лариса Гаврилів на прикладі матеріалів експозиції ознайомила дітей з основними видами дерев, які переважають в деревостані наших лісів, розповіла про лісистість різних районів Сумщини та про те, як правильно орієнтуватись у лісі. В ході бесіди учні також продемонстрували свої знання: пригадали цікаві факти, народні прислів’я і приказки про ліс.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA