Еколого-просвітницька година до Міжнародного дня води

22 березня 2016 р. учні ЗОШ № 27 м. Суми долучились до музейного заходу, присвяченого Міжнародному дню води.

Резолюцію про святкування цього свята прийнято на 47 сесії Генеральної асамблеї ООН у листопаді 1992 р. Ця подія покликана привернути увагу населення земної кулі до проблем води.

Науковий співробітник музею Лариса Гаврилів розповіла про роль води у природі і житті людей, основні гідрологічні об’єкти, що охороняються на території Сумщини, джерела забруднення водойм і методи їх очистки. Діти долучились до обговорення способів бережного ставлення до води, її економного використання у побуті.

На прикладі матеріалів експозиції «Рослинний і тваринний світ Сумщини» школярі ознайомились із місцевою навколоводною флорою і фауною краю.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA