Еколого-просвітницька година до Міжнародного Дня заповідників та національних парків

16 січня у Сумському обласному краєзнавчому музеї була проведена еколого-просвітницька година до Міжнародного Дня заповідників та Національних парків за участю учнів 6-го класу Гребеніківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Вперше День заповідників і національних парків світ почав відзначати у 1997 р. за ініціативою Центру охорони дикої природи і Всесвітнього фонду дикої природи. Природно-заповідний фонд Сумщини станом на 01.01.2014 р. має в своєму складі 260 територій та об’єктів загальною площею 176,5 тис га. Фонд створений для збереження природних територіальних комплексів і об’єктів, які мають особливу природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну цінність.

Науковий співробітник Лариса Гаврилів розповіла учням про флору і фауну найбільших заповідників Сумщини та Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», а також наголосила на важливості збільшення природно-заповідної мережі для збереження біорізноманіття та підтримання природного балансу на Землі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA