Еколого-просвітницька година до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

26 лютого 2016 року в Сумському обласному краєзнавчому музеї було проведено еколого-просвітницьку годину до Всесвітнього дня водно-болотних угідь з учнями 1-х класів ССШ № 26.

2 лютого – день, з якого в 1971 році розпочала свій відлік Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення як середовище існування водоплавних птахів. Сьогодні її членами є 96 держав, включаючи Україну.

У ході проведення заходу науковий співробітник музею Лариса Гаврилів ознайомила дітей з Конвенцією, пояснила значення терміну «водно-болотні угіддя». Учні також дізнались, що у 2004 р. Міжнародний статус отримали 11 водно-болотних угідь України, серед яких – Деснянсько-Старогутський Національний природний парк, розташований у північній частині Сумської області. Особливу увагу було приділено птахам, що мешкають у заплаві річки Десни і охороняються в Деснянсько-Старогутському НПП. Співробітник музею наголосила, що болота мають велике значення в регулюванні екологічного балансу на планеті і їх необхідно охороняти.