Експозиція «Т.Г. Шевченко і Сумщина».

До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка 6 березня 2014 р. в музеї відкрилася експозиція «Т.Г. Шевченко і Сумщина».

Експозиція розповідає про перебування Т.Г. Шевченка на Сумщині, друзів та знайомих Кобзаря, біографічно пов’язаних з нашим краєм, ілюструє художні та літературні твори поета, написані на сумській землі.

В основі експозиції – оригінальні фотографії та листівки, рідкісні примірники друкованих видань та побутові речі середини ХІХ ст. Окрасою експозиції є кролевецький рушник 1847 р.; рукописи віршів і малюнки поета і художника, уродженця с. Славгород (нині Краснопільського району), приятеля Т.Г. Шевченка П.М. Соколова; палітра та фотоапарат художника, першого директора Сумського художньо-історичного музею, шевченкознавця Н.Х. Онацького.

Змістовним доповненням до експозиції стали документи з Державного архіву Сумської області та речі з приватних колекцій.

Експозиція працює щоденно з 9-00 до 17-00, крім понеділка, за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 2.

Телефон для довідок: 22-17-74

IMG_0168  IMG_0142IMG_7899