Інтерактивне заняття з етнографії «Народні звичаї та традиції в побуті Слобожанського краю» в Сумському обласному краєзнавчому музеї

2 грудня 2014 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї проведено інтерактивне заняття з етнографії «Народні звичаї та традиції в побуті Слобожанського краю» за участю краєзнавчого гуртка Сумського хіміко-технологічного центру професійно-технічної освіти (керівник Світлана Низова).

Співробітник музею Ніна Багацька розповіла про українське житло, побут, звичаї та традиції населення краю в кінці ХІХ ст. Учні з цікавістю розглянули український народний одяг з фондів музею та мали змогу приміряти його на себе. Родзинкою заходу було проведення майстер-класу з пов’язування хусток.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA