Керівники музеїв області обмінялись досвідом створення експозицій з військової історії

15 вересня в м. Конотоп відбулось виїзне засідання семінару-практикуму та ради директорів комунальних музеїв Сумської області. Учасники заходу обговорили досвід військово-патріотичної роботи музейних закладів м. Конотоп та інших музеїв і заповідників області.

Музейники ознайомились із експозиціями Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського, садиби-музею генерала М.І. Драгомирова, музею історії державного підприємства Конотопського авіаремонтного заводу «Авіакон» та експозицією «Конотоп. Дорогами 1941-го», створеною у політехнічному технікумі Конотопського інституту СумДУ.

Окрему увагу очільники музеїв приділили питанням виявлення матеріалів про діяльність військових, міліції, волонтерів Сумщини в зоні АТО та створення тематичних експозицій та виставок. Музейники оглянули експозицію Конотопського міського краєзнавчого музею, присвячену загиблим землякам — учасникам АТО, та вшанували їх пам’ять.

Учасники наради відвідали пам’ятку національного значення Поле Конотопської битви та пам’ятний знак захисникам Конотопської фортеці 1659 р., встановлений з нагоди 356-ї річниці перемоги у Конотопській битві.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA