Літературна година до 145-річчя від дня народження Лесі Українки

21 березня 2016 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї проведено літературну годину «Леся Українка у зв’язках із Сумщиною», учасниками якої стали студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

Науковий співробітник музею Валентина Костенко розповіла про життєвий і творчий шлях Лесі Українки та її перебування у с. Косівщина в травні 1889 р., а також про творчі зв’язки поетеси з видатними уродженцями нашого краю: Олександром Олесем, П. Грабовським, Б. Грінченком, П. Капельгородським.

Студенти прочитали твори Лесі Українки: вірші «Сафо», «Конвалія», «Contra spem spero!», монолог Мавки з п’єси «Лісова пісня», уривок з листа до С. Мержинського, – та ознайомилися з матеріалами виставки, присвяченої 145-річчю від дня народження поетеси.