Літературна година «Майстер сміху» до 125-річчя від дня народження Остапа Вишні

Напередодні 125-річного ювілею видатного українського письменника-гумориста, класика сатиричної прози Остапа Вишні в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась літературна година «Майстер сміху».

До участі у заході долучились студенти філологічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка (викладачі Надія Кириленко, Валентина Владимирова) та голова Сумської обласної Національної Спілки письменників України, поет-журналіст Олександр Вертіль.

Завідуюча відділом музею Ніна Багацька розповіла про життєвий та творчий шлях Остапа Вишні та ознайомила з матеріалами виставки, присвяченої ювілею видатного класика української літератури, де, зокрема, представлено його особисті речі й фотографії, лист дружини письменника Варвари Губенко-Маслюченко до Сумського краєзнавчого музею (1966 р.), книги з автографом земляка тощо.

Про своє дослідження творчості письменника та особисту зустріч з його дружиною – Варварою Губенко-Маслюченко – розповів Олександр Вертіль. На заході звучали гуморески неперевершеного майстра сміху – Остапа Вишні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA