Методично-практичне заняття з етнографії в Сумському обласному краєзнавчому музеї

4 квітня 2014 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся семінар вчителів художньої культури Сумського району. Одним з аспектів вивчення предмету «Художня культура» є збереження історико-культурної спадщини.
Завідуюча відділом науково-освітньої роботи музею Ніна Багацька розповіла про музей як науково-дослідний та культурно-освітній заклад, що займається вивченням, збереженням та популяризацією музейних предметів та музейних колекцій. Зокрема, акцентувала увагу слухачів на матеріальній культурі та побуті українців кінця ХІХ поч.. ХХ ст. Для учасників семінару було проведено практичне заняття з етнографії «Ой, маю я хустку…» та майстер-клас з пов’язання хусток.

IMG_0572 IMG_0566 IMG_0544 IMG_0526 IMG_0508 IMG_0472 IMG_0456 IMG_0448