Музей долучився до організації виставки про Голодомор 1932-33 рр. у м. Преторія (ПАР)

У жовтні-листопаді цього року співробітники музею долучились до організації фотодокументальної виставки, присвяченої Голодомору 1932-33 рр., влаштованої українською діаспорою м. Преторія, що в Південно-Африканській Республіці. Зокрема, було підготовлено та передано низку матеріалів, що висвітлюють події геноциду голодом в Україні та на Сумщині. За надану методичну і практичну допомогу 11 листопада краєзнавчий музей отримав офіційну подяку Української діаспори у ПАР за підписом її Голови Наталії Закряченко, а 8 грудня — подяку Посольства України в ПАР за підписом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Пар Євгена Бурката.

podiaka-1podyaka