Відбулась презентація виставкого комплексу «Сумський обласний краєзнавчий музей запрошує»

25 вересня з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні відбулась презентація виставкового комплексу «Сумський обласний краєзнавчий музей запрошує», представленого в рамках виставки «Сумщина туристична» на вул. Соборній.

Сумчани та гості міста отримали нагоду дізнатися про експозиції та діючі виставки музею, познайомитись із переліком та змістом музейних заходів і послуг, переглянути наукові та рекламно-інформаційні видання закладу.

Виставка привернула увагу багатьох мешканців міста та сприяла підвищенню громадського інтересу до історико-культурного потенціалу музею.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA