Просвітницька година «Великодні сувеніри» в Сумському обласному краєзнавчому музеї

27 квітня 2016 р. у музеї відбулась просвітницька година «Великодні сувеніри», присвячена Світлому Христовому Воскресінню. До участі в заході долучились відвідувачі Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня».

Науковий співробітник музею Надія Неговєлова розповіла гостям про найголовніше християнське свято – Христове Воскресіння, традиції підготовки та святкування Великодня в Україні та на Сумщині.

Учасники заходу оглянули музейну виставку «Великодні дзвони», де представлено рідкісні експонати ХІХ – поч. ХХ ст. з фондів музею, а також роботи майстрів та аматорів декоративного мистецтва Сумщини.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_6542_1