ВИРОБНИЧА МУЗЕЙНА ПРАКТИКА – WELL DONE!

От і завершилася виробнича науково-дослідна практика студентів IV курсу ННІ історії, права та міжнародних відносин СумДПУ імені А.С. Макаренка, що проходила на базі Сумського обласного краєзнавчого музею з 15 квітня по 24 травня 2024 р.

6 червня відбулася звітна підсумкова конференція, під час якої майбутні історики розповіли про отримані знання, досвід і враження від знайомства з щоденною різноплановою роботою музейників і участі в ній. Керівники практики відзначили ініціативність і сумлінність студентів, їхню високу мотивацію у процесі оволодіння навичками атрибуції, опису, цифровізації музейних старожитностей.

Бажаємо нашим практикантам подальших успіхів у навчанні, обранні майбутнього професійного шляху!