День музею в спеціальній ЗОШ м. Суми

В рамках святкування шевченківських днів 23 квітня 2014 р. співробітники краєзнавчого музею провели день музею в спеціальній ЗОШ м.Суми, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Діти дізналися про перебування Великого Кобзаря на Сумщині та його зв’язки з нашими земляками, з цікавістю прослухали поезії Т.Г.Шевченка «Мені тринадцятий минало», «Бандуристе, орле сизий», а також вірш «Ой, по горі роман цвіте», написаний 7 червня 1859 р. на хуторі Лихвин Лебединського повіту.

Учням було продемонстровано експонати з фондів обласного краєзнавчого музею: кролевецькі рушники, «Кобзарі» різних років видань, альбом «Тарас Шевченко. Живопис, графіка, 1984 р.», «Малий Кобзар» з поезіями для дітей.

Школярі з цікавістю оглянули пересувну виставку «Т.Г.Шевченко і Сумщина».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA