Сумський обласний краєзнавчий музей до 70-річчя визволення України від фашистських загарбників.

У Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась низка заходів, присвячених 70-річчю визволення України від гітлерівської агресії.

17 жовтня у музейній тематичній програмі „Листи з фронту” взяли участь студенти історичного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка. 28 жовтня на базі експозиції музею „Сумщина у Другій світовій війні” пройшов науковий диспут з питань введення нової історичної термінології в галузі вивчення подій Другої світової війни за участю кандидата історичних наук Г. І. Корогод та студентів юридичного факультету Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ України.

Протягом осінніх канікул для учнів шкіл міста і області проведено тематичні екскурсії.