Сумський обласний краєзнавчий музей до Дня Незалежності України

Напередодні святкування Дня Незалежності України та на підтримку культурно-мистецького проекту «Шевченку 200!», відбулись дні музею у дитячому закладі санаторного типу «Ровесник», де наразі відпочивають діти-сироти, та в дитячому оздоровчому таборі «Універ», де перебувають діти з Луганської та Донецької областей.

З історією державного прапора України дітей ознайомила завідуюча відділом музею Ніна Багацька, яка наголосила, що прапор споконвіку символізував єдність земель і племен, консолідував окремі території в єдину державу, а духовно та історично близькі етноси – в націю.

Завідуюча відділом музею Аліна Конотоп представила тематичну програму «Т.Г.Шевченко і Сумщина». Діти дізналися про перебування Кобзаря на Сумщині під час трьох подорожей поета по Україні, його друзів та знайомих — уродженців краю.

Науковий співробітник Надія Нєговєлова звернулась до історії звичаїв і традицій жителів Слобожанщини, провела майстер-клас з вінкоплетіння, розповіла про особливості українського жіночого одягу.

IMG_1855 IMG_2016