Сумський обласний краєзнавчий музей узяв участь у проведенні виставки «Сумщина туристична»

До Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні 26 вересня 2014 р. Сумський обласний краєзнавчий музей та центр туристичної інформації взяв участь у проведенні виставки «Сумщина туристична», метою якої є популяризація історико-культурних та рекреаційно-туристичних об’єктів області, залучення жителів до подорожей та відпочинку.

Сумський обласний краєзнавчий музей представив матеріали, що презентують пам’ятки історії, археології, монументального мистецтва,  світлини найвідоміших туристичних об’єктів області: Свято-Воскресенського кафедрального собору м. Суми, яблуні-колоні м. Кролевець, пам’ятника мамонту в с. Кулишівка Недригайлівського району, Круглого двору в м. Тростянець, а також рекламно-інформаційний матеріал (буклети, листівки, брошури, путівники) про туристичний потенціал Сумщини.