Сумський обласний краєзнавчий музей Виставка «Новорічна казка».

В Сумському обласному краєзнавчому музеї  до Новорічно-Різдвяних свят створено виставку «Новорічна казка».
На виставці представлено:
– вітальні листівки дореволюційного періоду та сучасні з фондів Сумського обласного краєзнавчого музею;
– вітальні листівки з конвертами «Пошта Діда Мороза» — новинка від Укрпошти;
– ялинкові прикраси 50-80-х рр. ХХ ст.
Складовою частиною виставки є дитячі іграшки 50-90-х рр., м’які іграшки 60-90-х рр., фігурки Діда Мороза та Снігуроньки з фондів Сумського обласного краєзнавчого музею.
В центрі експозиції – ялинка, прикрашена іграшками, скляними та паперовими гірляндами 50-80-х рр. минулого століття.
Огляд виставки розпочинається зі святкового новорічного столу, сервірованого на 3 персони сервізом Сумської фарфорової фабрики, настільною ялинкою та фігурками Діда Мороза і Снігуроньки.
Привертають увагу вироби гуртківців Сумського палацу для дітей та юнацтва: різдвяні янголи-мотанки, дзвоники, різдвяний Дідух, вироби з кераміки,  соломки та ін.. (керівники Валентина Коздровська та Наталія Бабенко).
Відвідувачі виставки поринуть в атмосферу Новорічного свята, отримають гарний настрій та незабутні враження.

Виставка працює щоденно з 9-00 до 17-00, крім понеділка, за адресою: м. Суми, вул. Г.Кондратьєва, 2.
IMG_9018 IMG_9019 IMG_9023 IMG_9025 IMG_9037