Тематичний захід «На хвилях нашої пам’яті» в Сумському обласному краєзнавчому музеї

1 жовтня 2014 р. в експозиції «Суми і сумчани на початку ХХ ст.» Сумського обласного краєзнавчого музею відбувся тематичний захід «На хвилях нашої пам’яті», присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана. Учасниками заходу стали відвідувачі Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня» (відділення «Калина»).

Ветерани праці ознайомилися з експозицією музею та дізналися про життя і побут жителів міста кінця ХІХ – початку ХХ століття. Співробітник музею Олена Опанасюк звернулась до історії виникнення Міжнародного дня людей похилого віку, що був затверджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1982 році та відзначається щорічно 1 жовтня.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA