У музеї відбулись заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Сумський обласний краєзнавчий музей провів низку пам’ятних заходів, до участі в яких долучилась молодь міста.

27 квітня студенти технікуму харчової промисловості НУХТ переглянули мультимедійну музейну програму «Листи з фронту», присвячену видатним землякам – учасникам Другої світової війни, пам’ять про подвиги яких зберігають фронтові листи.

6 травня для студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського було продемонстровано мультимедійну музейну програму «Пам’ять війни – пам’ять серця», що відтворює історію Другої світової війни через біографії уродженців Сумщини: Степана Супруна, Олексія Береста, Івана Кожедуба, Ніни Ляпіної – та інших героїв. Учасники заходу ознайомились із матеріалами нової виставки «Війна пройшла по їхніх долях».

Наукові співробітники музею взяли участь у зйомках телепрограми ТРК «Суми: UA», присвяченої Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також долучились до круглого столу «Україна у Другій світовій війні: уроки минулого як шлях до примирення та консолідації суспільства», що відбувся у Сумській міській центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка.

9 травня у музеї пройшов день відкритих дверей.

IMG_4448_ IMG_4442_ IMG_4425_bw IMG_4452_ IMG_4449_