У сумських школах презентовано пересувні виставки музею

Напередодні весняних шкільних канікул (з 14 по 18 березня) у школах міста було представлено низку пересувних виставок Сумського обласного краєзнавчого музею.

У Сумській загальноосвітній школі № 21 учні познайомились із матеріалами виставки «Михайлівська цілина – природна перлина Сумщини» та дізнались про степову рослинність, яка збереглась у цій унікальній пам’ятці природи.

Учні Сумської спеціалізованої школи № 1 оглянули виставку «Археологічні пам’ятки Сумщини» та довідались про археологічні розкопки та рідкісні знахідки на території краю.

Виставка, присвячена традиційному одягу та побуту українців, була проекспонована в Сумській загальноосвітній школі № 15.

Учні молодших класів Сумської загальноосвітньої школі № 18 оглянули комплекси етнографічних музейних експонатів та взяли участь у бесідах з історії побуту та звичаїв Слобожанщини.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_5333_ IMG_5363_ IMG_5323_ IMG_5332_ OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA