У Сумському міжрегіональному вищому професійному училищі презентовано мультимедійну музейну програму «Місто над Пслом»

15 березня 2016 року у Сумському міжрегіональному вищому професійному училищі презентовано мультимедійну музейну програму «Місто над Пслом», що висвітлює історію м. Суми від його заснування до сьогодення.

Формат програми дозволяє здійснити віртуальну екскурсію вулицями старого та сучасного міста, передати дух різних епох, відтворити історію повсякдення сумчан минулих століть.

Увазі учнів було представлено комплекс оригінальних матеріалів з фондів музею: вітальні та сюжетні листівки, фотографії сумського фотохудожника М. Грамма, фотоапарат та світлини сумчан початку ХХ ст.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA