В навчальних заходах м. Суми проведено тематичні програми «Т.Г. Шевченко і Сумщина»

На виконання заходів управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації щодо відзначення 200-річного ювілею Т.Г.Шевченка Сумський обласний краєзнавчий музей презентував музейну тематичну програму «Т.Г. Шевченко і Сумщина» у навчальних закладах області, зокрема: у ЗОШ с. Низи (13.03) Сумського району, Сумській обласній гімназії-інтернаті для талановитих дітей (14.03) та машинобудівельному коледжі м. Суми (19.03).

Музейна тематична програма презентує матеріали, що відображають життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка, розповідає про перебування Кобзаря на Сумщині, зв’язки поета з мешканцями краю, знайомить з творчим надбанням поета і художника та відображає пам’ять про нього у громадському житті, мистецтві, літературі.

До уваги глядачів представлено численні фотодокументи, малюнки Т.Г.Шевченка, фрагменти художньо-документальних фільмів та відеокліпи сучасних українських музичних гуртів.

Співробітники музею розповіли про перебування Т.Г. Шевченка на Сумщині, читали вірші поета та фрагменти «Щоденника» Кобзаря. Було продемонстровано експонати з фондів Сумського обласного краєзнавчого музею: кролевецькі рушники, «Кобзарі» різних років видань, журнали «Київська старовина» другої половини ХІХ ст. тощо.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA