Відкрилась виставка до 150-річчя від дня народження М.С.Грушевського

З 29 вересня у музеї експонується виставка до 150-річчя від дня народження видатного українського історика, державного і громадсько-політичного діяча, літературознавця, письменника, публіциста, голови Центральної Ради УНР, академіка Всеукраїнської академії наук і Академії наук СРСР Михайла Сергійовича Грушевського (1866-1934).

На виставці представлені фотодокументальні матеріали, які знайомлять відвідувачів з життєвим шляхом відомого українця. Окремий комплекс виставки презентує філателістичні матеріали (поштові марки, конверти, листівки) та пам’ятні монети, присвячені постаті М.С. Грушевського.

На виставці експонуються книги та періодичні видання з фондів та наукової бібліотеки музею: фундаментальна багатотомна «Історія України-Руси» М.С. Грушевського, журнал «Україна» (1926 р.), що видавався під його редакцією, унікальне видання «Художній альбом України», надрукований  у Полтаві в 1917 р., де вміщені фото М.С. Грушевського та ін.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA