В с. Низи відбулись урочистості, присвячені перебуванню П.І.Чайковського на Сумщині

12 липня 2014 року в низівському будинку Кондратьєвих, де розміщена постійно діюча виставка «П.І. Чайковський і Україна», відбувся тематичний захід, присвячений перебуванню на Сумській землі композитора П.І. Чайковського.
На захід були запрошені учні Низівської дитячої музичної школи, учасники художньої самодіяльності місцевого будинку культури, жителі та гості селища Низи.

Свято розпочалося з відвідування богослужіння у місцевому Іоанно-Богословському храмі з нагоди дня вшанування пам’яті апостолів Петра і Павла – святих покровителів П.І. Чайковського.

Після літургії науковий працівник Сумського обласного краєзнавчого музею Любов Коген розповіла учасникам заходу про перебування П.І. Чайковського на Сумщині.

У залі дитячої музичної школи відбувся святковий концерт. Прозвучали твори П.І. Чайковського у виконанні піаніста Віллі Жолудєва, скрипалів Анастасії та Аврелія Сєргєєвих та інших музикантів. Художній керівник хору будинку культури с. Хотінь Любов Чернега виконала романси українських і російських композиторів під акомпанемент баяна та скрипки. Тепло приймали присутні виступи учнів Низівської ДМШ. Концерт закінчився колоритним виступом місцевого фольклорного ансамблю «Берегиня».

Учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятника П.І. Чайковському.

IMG_3317 IMG_3309 IMG_3308 IMG_3304 IMG_3301 IMG_3298 IMG_3288IMG_3323 IMG_3326