Всесвітній день захисту тварин у Сумському обласному краєзнавчому музеї

2 жовтня, з нагоди святкування Всесвітнього дня тварин, у Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Тваринний світ Сумщини», до участі в якому долучились учні середньої школи с. Басівка Сумського району.

Щороку у Всесвітній день захисту тварин (4 жовтня) активісти природозахисних організацій усього світу проводять численні мітинги, акції, покликані нагадати людям про необхідність бережливого та відповідального ставлення до тварин.

На прикладі матеріалів експозиції відділу природи учні дізнались про рідкісні та зникаючі види тварин, які зустрічаються на території Сумщини. Науковий співробітник музею Лариса Гаврилів провела заняття-гру «Чи знаєш ти?» з використанням набутих її учасниками знань і спостережень.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA