У музеї відбулась зустріч молоді з ветеранами війни в Афганістані.

12 лютого 2018 р. в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На зустріч з воїнами-афганцями Миколою Зінченком, Станіславом Лук’яненком, Володимиром Кравцем, Юрієм Ситниченком завітали студенти коледжу Сумського національного аграрного університету, які першими оглянули виставку «Афганістан: дорогами війни».

Ветерани поділилися спогадами про нелегкі фронтові будні і бої, у яких довелось побувати. Згадували і про міцну солдатську дружбу, і надійне плече товариша – запоруку життя на війні.

Сапер Володимир Кравець розповів про своє перше знайомство з мінами, яке відбулось у районі міста Баграм, а артилерист Юрій Ситниченко – про останній снаряд афганської війни, випущений 15 лютого 1989 року.

Гості також відповіли на численні запитання молоді.