БОЛИТЬ І ДОСІ ВСІМ АФГАНІСТАН…

У 33-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану жителі селища Низи вшанували пам’ять співвітчизників, загиблих у вогняному вирі афганської війни. У співпраці з директором Низівського будинку культури Оленою Євтушенко до організації заходу долучилась співробітник обласного краєзнавчого музею Любов Коген.

Зустріч-реквієм відбулася за участі начальника управління культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Юрія Холодьона, ветеранів війни в Афганістані Володимира Решітька, Володимира Левченка та Валерія Мисенка,  учнів школи селища Низи.

Зустріч розпочалася урочистим покладанням квітів на могили загиблих воїнів-афганців, односельчан Володимира Слюсаря й Олександра Коротченка-Біди. З пам’ятним словом на пошану усіх полеглих в Афганістані  жителів Сумщини виступила співробітник музею Любов Коген. Своїми спогадами про нелегкі фронтові будні в далекій країні поділився ветеран Валерій Мисенко.