ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

З 1 червня у Сумському обласному краєзнавчому музеї експонується виставка «Барвистий світ дитинства». Тут представлено понад 80 експонатів з фондового зібрання музею: іграшки 30-90-х рр. минулого століття, настільні ігри (шахи, шашки, доміно, лото, мозаїка, головоломки, логічні та розвиваючі ігри), фільмоскопи та діапроектори 1960-1980-х рр., дитячі книги, розмальовки. Привертають увагу найстаріші іграшки: ляльки 1930-1950-х рр., плюшеві ведмедики та пластмасові іграшки 40-х років ХХ століття.

У Міжнародний день захисту дітей у музеї було гамірно і весело. Учні Сумського НВК № 42, які першими ознайомилися з виставкою, відвідали «музейну ретрокінозалу». Школярі поринули у світ дозвілля своїх батьків, дідусів і бабусь: співробітники музею ознайомили їх із зібранням фільмоскопів і на одному з них показали діафільм «Котигорошко». Для дітей, які користуються сучасними гаджетами, це була незвичайна і цікава зустріч із минулим.

Захід проведено із дотриманням карантинних норм.