До 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Традиційно в останній декаді жовтня обласний краєзнавчий музей проводить заходи до Дня вигнання нацистів з України.

Цьогоріч до музейної тематичної зустрічі долучились представниці сумських жіночих клубів «Душі криниця» та «Любава». Гості ознайомились із матеріалами виставки «Солдатський літопис війни», основу якої склали фронтові листи учасників Другої світової війни — уродженців Сумщини.

Долі, особистості, обличчя… Про бойові подвиги земляків, їх життя і побут, а, головне, духовний стан в умовах війни учасниці заходу дізнавалися, переглядаючи мультимедійну музейну програму «Листи з фронту».

З цією ж програмою ознайомились і мешканці Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці під час проведення виїзного Дня музею до 75-ї річниці вигнання нацистів з України.