Еколого-просвітницька година до Всесвітнього дня водно-болотних угідь в Сумському обласному краєзнавчому музеї

6 лютого в Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась еколого-просвітницька година до Всесвітнього дня водно-болотних угідь за участі студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського.

Водно-болотні угіддя відіграють велику роль у кругообігу води та багатьох важливих хімічних елементів у природі. Болота називають «легенями планети» або «світовою холодильною установкою» завдяки властивості поглинати та утримувати вуглекислий газ із атмосфери під час повільного розкладання органіки та одночасно протидіяти парниковому ефекту.

В ході проведення заходу науковий співробітник музею Лариса Гаврилів розповіла про розташовані на Сумщині водно-болотні угіддя міжнародного значення «Заплава Десни», що входять до складу Деснянського біосферного резервату «ЮНЕСКО». В експозиції «Рослинний і тваринний світ Сумщини» молодь ознайомилась із видами птахів, що охороняються на території цих угідь.