Еколого-просвітницька година до Всесвітнього дня захисту тварин

З нагоди Всесвітнього дня захисту тварин та проголошеного ООН десятиріччя біорізноманітності 4 жовтня 2019 року у дошкільному навчальному закладі №13 «Купава» Сумський обласний краєзнавчий музей провів еколого-просвітницьку годину «Оберігай тваринний світ Сумщини».
Співробітник музею Лариса Гаврилів розповіла дітям про тваринне різноманіття краю та природно-заповідні об’єкти на території області. З мультимедійної програми «Тварини Сумщини» дошкільнята довідались про рідкісних та поширених представників тваринного світу, умови їх існування в природі.
Отримані знання діти закріпили на екологічній стежині «Купави», яку розробили вихователі садочка, зокрема відвідали пташину годівничку, «будиночок для комах», квітник та інші об’єкти екологічної стежини.