Зустрічаємо головне дитяче свято у музеї!

18 грудня учні сумської ЗОШ № 12 завітали до виставкової зали музею, де у ці дні експонується виставка «Від Миколая до Різдва». Разом із науковим співробітником музею Оленою Опанасюк дітлахи поринули у світ християнських передань, що зберегли і донесли до нас ім’я і чудеса видатного християнського вчителя і подвижника Миколая – архієпископа стародавнього середземноморського міста Мири Лікійські. Усе життя святого Миколая – це нескінченні благодіяння, подані стражденному людству. Свята Церква прославляє Миколая Чудотворця як мудрого правителя, вгамівника спраглих, швидкого помічника усім, хто опинився у біді й скорботі.

Діти взяли участь у конкурсах, іграх, виконали пісні про Миколая Чудотворця та Новий рік, познайомились із експонатами новорічної виставки та пригостились солодкими смаколиками.