Літературно-краєзнавча година до Дня рідної мови «На крилах Лесиних пісень».

26 лютого в Сумському обласному краєзнавчому музеї пройшла літературно-краєзнавча година «На крилах Лесиних пісень», присвячена 149-й річниці від дня народження Лесі Українки. Її учасники – студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка (викладач Марія Бикова) – зокрема, знайомились із фольклорно-етнографічним оповіданням-спогадом «Весняні співи», де відтворено враження письменниці від перебування в с. Косівщина Сумського повіту на лікуванні у народної цілительки Параски Богуш (травень 1889 р.), зафіксовано картини звичаїв, побуту та пісні північної Слобожанщини.

Науковий співробітник музею Валентина Костенко представила мультимедійну музейну програму «Леся Українка у зв’язках із Сумщиною», в рамках якої прозвучали ліричні твори «Вечірня година», «Давня весна», монолог Мавки з п’єси «Лісова пісня» тощо.